Mūsų vizija ir misija

Uždaroji akcinė bendrovė “Euribija” tiekia aukščiausios kokybės mėsos ir žuvies produktus.

Stengiamės patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Mūsų asortimente galite rasti aukščiausios kokybės žuvies ir jūros gėrybių produktus tiesiai iš Islandijos vandenų.

Taip pat siūlome ekskliuzyvinius jautienos, kiaulienos produktus ir egzotišką mėsą iš kruopščiai atrinktų ir laiko patikrintų ūkių.

Sėkmingą bei kryptingą veiklą mums padeda užtikrinti strateginės gairės: vizija, misija ir vertybės, kuriomis bendrovė ir jos darbuotojai vadovaujasi savo veikloje.

 

Bendrovės vizija yra tapti geriausia įmone Lietuvoje, kuri prekiautų aukščiausios kokybės mėsa, žuvimi bei jūros gėrybėmis

 

Misija – padėti žmonėms bei maitinimo įstaigoms tiekti maistą iš aukščiausios kokybės mėsos bei žuvies produktų. Norime padėti pasirūpinti, kad ant kiekvieno stalo garuotų patiekalai, ruošti iš sveikos bei ekologiškos mėsos, žuvies.

Įmonė yra profesionali, turinti puikią darbuotojų komandą, kuri ne tik kruopščiai atrenka geriausius mėsos ir žuvies produktus, tačiau gali juos pristatyti ir į Jūsų namus.

Visi darbuotojai vadovaujasi tik mūsų įmonėje iškeltomis vertybėmis:

  • Pagarba – sau, vienas kitam ir supančiai aplinkai;
  • Sąžiningumas – skaidri veikla tiek įmonės viduje, tiek išorėje;
  • Atsakomybė už savo veiksmus – pažadų ir įsipareigojimų laikymasis;
  • Šeimyniškumas ir bendruomeniškumas – kiekvienas esame socialiai atsakingas tiek už save, tiek už klientą.
Į viršų
Prekių krepšelis
Uždaryti
  • Prekių krepšelyje nėra.
Mes naudojame slapukus, kad užtikrinti sklandų parduotuvės veikimą šioje svetainėje. Toliau naršydami šiame puslapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.