Užsakymai nemokamai pristatomi į namus
Paskambinkite mums +370 6090 5244
Krepšelis
0.00
Krepšelis
0.00
Prekių pristatymas

Prekių Pristatymas

Temperatūrinių produktų (šaldyta žuvis ir jūros gėrybės, šaldyta mėsa ir pan.) pristatymą organizuojame patys su tam pritaikyta transporto priemone. Transportavimo metu užtikrinamas tinkamas temperatūrinis produktų režimas.

Jeigu klientas pastebi, kad produktai atkeliavo netinkamos temperatūros ar kondicijos jis turi teisę atsisakyti priimti užsakymą. Klientas priėmęs užsakymą patvirtina, kad produktai buvo pristatyti tinkamos temperatūros.

Produktai kuriems reikalingas spec. temperatūrinis režimas pristatomi:

Vilniuje
Kaune
Klaipėdoje
Šiauliuose
Panevėžyje

Pristatymas į kiekvieną iš šių miestų vykdomas iš Kauno, tad galimi pristatymai ir į tranzitinius miestus (miestus ar vietoves pro, kurias vykstama į didžiuosius miestus. Pavyzdžiui vykstant į Vilnių galimas pristatymas Trakuose, Vievyje, Kaišiadoryse, Elektrėnuose ir pan. Teirautis detaliau dėl pristatymo galima el. paštu – info@euribija.lt)

Užsakymai klientui nemokamai pristatomi iki namų durų. Vežėjas pasilieka teisę nepristatyti užsakymo iki namų durų jeigu kelias yra sunkiai pravažiuojamas arba nepritaikytas standartinei transporto priemonei. Kliento patogumui prašome pateikti pilną informaciją formuojant užsakymą – durų kodas, aukštas, instrukcijos jeigu pristatymo vietą sunku rasti su navigacija ir pan.

Užsakymai pristatomi darbo dienomis (jeigu su klientu nebuvo sutarta kitaip). Klientas viena diena prieš pristatymą informuojamas dėl laiko intervalo, kuriuo metu bus pristatytos prekės. (Kauno mieste klientas informuojamas tą pačią dieną) Euribija kiekvieno mėnesio pradžioje pateikia užsakymų pristatymo grafiką kiekvienam miestui. Vilniuje ir Kaune užsakymai pristatomi kiekvieną savaitę, bent kartą per savaitę. Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje užsakymai pristatomi bent vieną kartą per mėnesį. Užsakymų pristatymo grafiką rasite – el. parduotuvėje.

Produktai, kurie nereikalauja specialaus temperatūrinio režimo (alyvuogių aliejus, konservuota žuvis, prieskoniai, padažai ir pan.) gali būti pristatomi visoje Lietuvoje, naudojantis trečiųjų pusių paslaugomis (kurjerių pristatymas į namus, paštomatai ir pan.). Pateikus prekių be specialaus temperatūrinio rėžimo užsakymą, susisieksime su Jumis nurodytais kontaktais ir suderinsime Jums tinkamą pristatymą.

Jeigu turite daugiau klausimų galite Juos parašyti – info@euribija.lt